Fellne RS per Audi dhe Vw

520 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Besi Sot 17:18 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Fellne 19coll per
Audi A4 A5 A6 A7 A8 Q3 Q5
Vw Golf 5,6,7 Passat Touran Tiguan
Qmimi fiks 520euro. Mundesi ndrrimi
📞045/655/020. Prishtinë
Leaflet
Fellne BBS orgjinale per Audi 500 EUR
Fellne Orgjinale BBS per Vw 400 EUR
Goma dimri 215/65/16 te mira 75 EUR
Fellne orgjinale per Audi 550 EUR
Në fillim