Goma 205/55/16 Continental te vitit 2020

150 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Besi Sot 21:40 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Fellne Orgjinale per Vw 270 EUR
Fellne orgjinale per ML GL GLE 500 EUR
Dy goma 225/55/17 40 EUR
Fellne Orgjinale Audi S line 20coll 600 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
4Goma Continental 205/55/16 M+S te vitit 2020
Qmimi fiks per 4cop 150euro
📞045/655/020. Prishtin
Besi
  Online
045655020
Leaflet
Fellne Orgjinale BBS per Vw Audi 550 EUR
Fellne orgjinale Audi A3 dhe Vw 250 EUR
Fellne orgjinale per Audi Q5 goma dimri Continental 400 EUR
Fellne orgjinale per Vw 220 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione