Rrotkapne per Golf 6 16coll

20 EUR

80 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Besi Sot 16:13 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani

Qmimi per 1 rotkapne 20euro
045/655/020
Leaflet
Fellne RS per Audi dhe Vw 520 EUR
Fellne per VW Audi Shkoda me goma 550 EUR
Fellne Orgjinale per Audi 250 EUR
Fellne orgjinale per Mercede 18coll 550 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione