Shes fellne per bmw

Shitet nga: Fllne 03 Nën 15:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 20 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne per bmw 205.55.16 me goma te dimriti te mira
Dhe fellne per bmw orgjinal M numer 18 me goma te vers
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim