Shitet Karcher Industrial 200 Bar shtypje nga CH

480 EUR

Shitet nga: Gzim 17 Nën 17:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Shes Maqinen Karcher HD 890 ne gjendje shum te mir s sapo ardhur nga zvicrra me 200 Bar shtypje dhe dorz origjinal karcher
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione