Fellga me goma te dimrit per Golf 5

Shitet nga: bledi 08 Tet 22:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
shiten Fellgat me Goma te dimer dhe ver M+S 195-65-15 gomat jan shum pak te perdorura thuaj se te reja fellget jan te rujshme shum shiten komplet. jon kon te montura ne golf 5 kam edhe gomen rezerv te pa perdorur . per qdo informat ntel 044390242
Leaflet
Në fillim