Goma te veres te perdorura 195/60/15

35 EUR

40 EUR

Shitet nga: Goma te veres 195/60/15 03 Maj 12:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Prizren
Shiten goma te veres te perdorura 195/60/15, me qmim te arsyeshem, 10€ copa. 4 goma 40€.
Goma shiten pa fellna. Jane te brendit Goodyear dhe Michellin.
044432489
Goma te veres 195/60/15
044432489
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione