Fellne me goma 18

400 EUR

Shitet nga: Izaim 27 Maj 21:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Rahovec
Shes fellgat me goma
Te sapoardhura nga germania
Gomat i kan te reja
Jan shum Te mira
Jan per VW dhe Audi
Numri i madhsis 18
Tel 045 345 865
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione