U shiten

80 EUR

Shitet nga: goma 04 Dhj 16:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Advertiser
Komuna
Shtime
Pajisje
Goma dhe Bandazhe
2 goma dimrit me bandash 205 70 14c
hankok Made in korea.
Bejne per kamionet mercedes 207,308,
dhe sprinter trap mram
,kan profil 6,7 milimetra
Leaflet
Në fillim