2 goma 205/55/r16 (dimrit) michelin

Shitet nga: Arbnor 19 Nën 14:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

18 EUR   32 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten 2 goma ( dimrit) MS, 205/55/r16 MICHELIN,ne gjendje te mir nuk dridhin,kontakt, tel. 044 118 224, viber: +41766813936.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim