Bandash 16. Zoll

Shitet nga: Zekë 07 Tet 12:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes bandash per xhipa.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim