Bmw 535

Shitet nga: Liridoni 06 Mar 00:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet per Bmw serie5 fellnet jan crom dhe jan shum te rujshme jan te ardhura nga zvicrra 19 coll
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim