Fellga PËR BMW X5 X6 BMW7 18 ZOLL 255/ 45Z/R18

Shitet nga: Izet 29 Tet 23:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

320 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten Fellgat 18 Zoll , 255 /45/ 18 Zoll me Goma te Verës .dy prej Gomave nuk kane profil siq shihen ne foto ndërsa dy prej atyre janë të reja shikoje foton. per X5 dhe X6 te ardhura prej Gjermanisë. njera nga Fellgat eshte pak e grrithur siq shihet ne Foto..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim