fellga

Shitet nga: besim 25 Gush 13:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnet me 4 vrima komplet me goma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim