Fellne 16 per Vectra B, mercrdes 205-55-16

Shitet nga: Valdrin 22 Mar 13:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet jon me guma te veres per vektra B me 5 bulona(shtrafa)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim