Fellne 17 Coll Mercedes

Shitet nga: Fellne 18 Mar 22:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 5x112 215/45/17 me goma shum te mira Continental te veres..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim