Fellne 17.coll per opell

Shitet nga: Shuki 29 Mar 20:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 26 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Per ma shum kontakt nr +38344-466-897 me goma te mira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim