Fellne Golf 4 A3

Shitet nga: Fellne 18 Mar 22:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne Per Golf 4 Audi A3 16 Coll me Goma 205/55/16 Michelin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim