Fellne golf5

Shitet nga: Valmir 12 Mar 10:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne per golf 5-6 me goma te veres 195/55/15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim