Fellne per bmw

Shitet nga: Besi 27 Mar 17:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

280 EUR   400 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellgat 4 copa per bmw nr 225.45.17 me goma mishelin fellgat jan te ardhta prej zvicre
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim