Fellne per Jeep-in 235 65 R 17

Shitet nga: Suad 18 Tet 23:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne me guma t mira me 5 shtrafa ..boj edhe ndrrim viber +383 44 194 002 049 774 569.. 17coll
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim