Fellne per Mercedes ML 275/55R17 109H 2000-2005

Shitet nga: Fidani 07 Sht 16:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet e aluminit me goma 275/55R 17 109H per Mercedes ML xhip prej vitit 1998 deri 2005
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim