Fellne per opel u shiten flm merr jep

Shitet nga: burim Dje 18:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

90 EUR   100 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 13 per opel te ardhura nga zvicrra shum te mira
Per me shum informata mund te kontaktoni ne numrin e telefonit :044 688 042/viber +41767510860
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim