Fellne Shiten ose Ndrrohen

Shitet nga: Indrit 18 Qer 00:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
15 coll me 4 bira qmimi fiks 70 euro ose ndrrim me ndonje mjet pune apo paisje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim