fellne te aluminit per mercedes

Shitet nga: xxxxx 16 Qer 16:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne per mercedes me goma te veres te mira 16 ne gjendje perfekte te ardhur nga gjermonia
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim