Fellne

Shitet nga: Fellne 18 Mar 22:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
5X112
17 Coll
Audi / golf 5 Golf 6 / mercedes/ etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim