Fellne

Shitet nga: Kenan 10 Pri 10:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

444 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet 18" per Bmw E46, montohen edhe ne audi me konuse. Fellnet jan me goma dhe jane te ruajtura mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim