Fellne

Shitet nga: Kenan 17 Maj 17:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet 17she. Fellnet jan me 4x4 shtrafa, bajne per opel, wolkwagen, hyundai, peugeot.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim