fellne

Shitet nga: besi 10 Korr 19:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

420 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnet te sapo ardhura nga jashte 17 coll me goma gatise te reja golf5-6-7 pasat turan audi etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim