Fellne

Shitet nga: Argjend 10 Korr 19:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

185 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnet dhe gomat e veres 250/50-16
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim