Ford

Shitet nga: Liridon 05 Mar 23:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet per ford fellnet jan te reja jan original me vul te Fordit jan te ardhura nga germania fellnet jan 17 coll
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim