Goma dimri 235/70 R16

Shitet nga: Granit 09 Nën 19:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma dimri per gjipa vetem 4 muj te perdorta gjat dimrit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim