goma me bandash, MS 175/65R14

Shitet nga: arbnor Sot 13:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

125 EUR   170 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
ne shitje gomat me bandash, jan ne gjendje 90% te reja. me garancion. me 4 vrima, 175/65/14 per dimer dhe ver (MS). jan kan ne peugeot 206 te montume, vetum 3 muaj. tel. 045 428 452, viber +41766813936.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim