Goma per traktor

Shitet nga: Gazmend 08 Sht 16:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 18 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Pak te perdorura, numer 13,6,36
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim