goma rezerv gjipa vetura audi q7 q5 tiguan taureg

Shitet nga: viti 26 Mar 22:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

40 EUR   60 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
kemi goma ezerv per te gjita modelet e reja deri 2017
kam kuka per gjip range rover audi q7 q5 taureg mercedes ml kam dizhalica per gjipa te njejt te cekur si me lart kam pompa me rrym 12 volt sgtrafa per rrota
audi q7 taureg golf pasat opell insignia 19 coll mercedes gjip mercedes e klas bmw etj jan dikun mbi 10 copa dy copa jan per q7 taureg viti deri 2017 per emell mercedes nje cop per range rover per info ne tel +38649704709
ndrrim me skuter


golf audi bmw mercedes ml passat goma alufellne nxemje qendrore goma te holla rezerv etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim