Goma te Dimrit nr 15 per opel

Shitet nga: valdrin 12 Tet 16:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten goma te dimeit te perdorura goma ka profil te mir jan me fellne alumini nr195/65/r15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim