Goma te veres me bandasha 14.175

Shitet nga: Hamit 10 Korr 22:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gomet everes Sava me bandasha e rrotokapne ne gjendje te Mir te ballansuara ndrrim imunshem me naj cjap apin .Jan 14 .175 me kater vrima.ju mirpresim ne +383-44-783-615
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim