Goma

Shitet nga: Goma 30 Jan 22:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma te dimrit thuj te reja te ardhur nga ch gomat jane me bandash te thjesh 5 vrima te shkodes po bejn edhe per golf qmimi sipas marveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim