Guma 16 C 15 C

Shitet nga: Diar 13 Tet 20:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes guma per kamjoneta te DIMRIT dhe t VERES
195/70/15C
215/65/16C.
215/60/16
PIRELLI
SEMPERIT
WINTERTIRE
CONTINENTAL
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim