Guma

Shitet nga: Guma 15 Gush 15:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 2 gumat 13 me bandash dhe me kapak m+s
per opel jan bandasht ose baj edhe ndrrim me najsen qe me konvenon numri kontaktus 38344753195
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim