Michelin me bandash bmw 320

Shitet nga: Habil 16 Qer 14:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

140 EUR   160 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gomat m+s michelin me bandash bmw 3 ose veq eveq 215 55 16 shum te mira gomat jan ver dimer per me shum ne viber
45212236 bejm nrrim me qka mkonvenon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim