Mishelin

Shitet nga: Liridon 03 Sht 17:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gomat 215/65/15 per xhipa gomat jan te ardhura nga zvicrra. Dhe jan shum te mira Mishelin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim