Ndrroj gomat

Shitet nga: Blerim 27 Qer 13:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 26 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Ndrroj gomat 16 me 14tshe jon t reja as 3 jav perdorna turk
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim