Nissan

Shitet nga: liridon 26 Tet 15:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes gomat me bandash per Nissan xhip gomat jan shum te mira dhe jan 265/70/R16 viti i gomave jan 17jav 2016
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim