Opel

Shitet nga: Liridon 06 Mar 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet per opel golf 2&3 16 coll me kater vrima
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim