Renault

Shitet nga: Liridon 05 Mar 23:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet per reno dhe pezho fellnet jan me 5 vrima original OZ 16coll
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim