Shes carsherin

Shitet nga: Bajram 12 Mar 21:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 20 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
She's maqinen e lamjes per vetura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim