Shes fellne dhe goma

Shitet nga: Andi 30 Gush 13:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne ne gjendje te rregullt dhe posedojm goma po thuajse te reja gomat jan M+S made in serbia TIGAR per me shum informata..046174825
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim