Shes fellne me goma t dimrit

Shitet nga: Andi 30 Gush 13:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellenet jan ne gjendje te rregullta po ashtu posedojn goma po thuajse te reja .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim