shes goma me bandash 15 per golf 4

Shitet nga: 044805426 Sot 08:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes goma me fellne 195/65/15
goma jan treja
per mashum
044805426
044210739
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim